کاربران آنلاین : 3
بازدید امروز    : 221
کل بازدیدها   : 3038138
مركز درمان ناباروري
 اين مركز با همكاري مجرب ترين كادر پزشكي آماده خدمت به بيماران گرامي بوده و افتخار دارد با ارائه خدمات فوق تخصصي به زوجهاي نابارور و با بهره گيري از بهترين و پيشرفته ترين دستگاها و روشهاي علمي همطراز با مراكز ناباروري جهان فعاليت نمايد ، همكاران متخصص بخشهاي مركز ناباروري پيامبران عبارتند از :
*متخصص زنان ( فوق تخصص ناباروري )‌
*متخصص اورولو‍ژي (اندرولوژي)
*متخصص جنين شناسي (امبرلوژي)
*آزمايشگاه اندرولوژي
 كلينيكهاي تخصصي مركز IVF پيامبران به قرار زير است :
*كلينيك تخصصي زنان و نازايي
اين كلينيك با همكاري اساتيد مجرب دانشگاهي و با استفاده از دستگاهاي پيشرفته تشخيصي و اولتراسونوگرافي واژينال و ابدومينال با (Lcd و كيفيت بالا) آماده ارزيابي كامل مراجعين محترم مي باشد ،‌در اين كلينيك مشكلات ناباروري زنان تحت بررسي و درمان قرار مي گيرد .
*كلينيك تخصصي آندرولوژي و درمان ناتواني جنسي
عملكرد اين كلينيك معاينه و ارزيابي مرداني است كه مشكل ناباروري دارند . در اين كلينيك مردان مبتلا به آزواسپرمي و يا اليگو اسپرمي و ناتواني جنسي تحت بررسي قرار مي گيرند و پس از تشخيص اعمال جراحي برداشتن واريكوسل ،‌بيوپسي بيضه خارج نمودن اسپرم از مجراي اپيديم (PESA,MESA) در اتاق عمل صورت مي پذيرد .
*كلينيك مشاوره ناباروري
پس از مشخص و تعيين مسير درمان توسط متخصصان تمام مراحل مربوط به شروع سيكل درمان در كلينيك مشاوره مطرح و به كليه سوالات زوج در اين زمينه پاسخ داده مي شود .همچنين پيگيري منظم بيماراني كه تحت درمانهاي كمكي باروري قرار مي گيرند توسط كارشناس مجرب مامايي – نازايي انجام مي پذيرد .
*كلينيك مشاوره اهداء جنين و تخمك
در اين كلينيك بيماران مبتلا به ناتواني جنسي (‌زنان و مردان )‌توسط متخصصان روانپزشكي كه در زمينه ناباروري و درمان اختلالات جنسي تجربه دارند ويزيت شده و مورد مشاوره و راهنمايي قرار مي گيرند . يكي از روشهاي درماني ،‌تحريك تخمك گذاري و سپس تلقيح داخل رحمي ( IUI) و روش ديگر لقلح آزمايشگاهي (IVF,ICSI)‌مي باشد كه برحسب مورد براي زوج انتخاب مي شود و كليه مراحل تلقيح و جمع آوري تخمك و تشكيل جنين در اتاق عمل و آزمايشگاه جنين شناسي مركز مطابق با بهترين استانداردهاي ساير كشورها انجام مي پذيرد.
 درمانهاي ارائه شده در اين مركز عبارتند از :
*ارزيابي و تشخيص نازايي در مردان و زنان
*تلقيح اسپرم به داخل رحم (IUI)
*لقاح خارج رحمي (IVF)
*تزريق اسپرم به تخمك يا ميكرواينجكشن (ICSI)
*انتقال جنين به لوله رحمي (ZIFT)
*انجماد جنين و اسپرم
*هچينگ Assisted Hatching
*انجام PESA , TESE در افراد آزو اسپرم
*لاپاراسكوپي و هيستروسكوپي
  سير معاينات زوجهاي نابارور
1-ابتدا زوج توسط متخصص ناباروري زنان در كلينيك ويزيت شده ،كليه سوابق و اطلاعات ثبت گرديده و تستهاي تشخيص لازم انجام مي گيرد
2- سپس زوج توسط متخصص اندرولوژي در كلينيك ناباروري اقايان ويزيت شده و معاينات و تستهاي لازم صورت مي گيرد و همزمان وضعيت زوج بين متخصصين زنان و اندرولوژي مورد بررسي و تبادل نظر قرار مي گيرد .
 آزمايشگاهاي مركز درمان ناباروري پيامبران
آزمايشگاههاي آندرولوژي و جنين شناسي
بررسي كيفيت و كمي نمونه اسپرم و آماده سازي آن جهت مراحل بعدي درمان در آزمايشگاه آندرولوژي صورت مي پذيرد.در آزمايشگاه جنين شناسي عمل لقاح خارج رحمي و تزريق اسپرم به درون تخمك توسط متخصص جنين شناسي انجام مي شود .
بخش بيوفريزينگ (انجماد)
در اين قسمت به كمك پيشرفته ترين روش عمل انجماد تخمك ،‌اسپرم و جنين صورت مي پذيرد و مراجعين محترم مي توانند نمونه اسپرم و جنين خود را منجمد و براي مدت طولاني نگهداري نمايند .
 اتاق عمل مركز ناباروري پيامبران
در اتاق عمل اين مركز اعمال لاپاروسكوپي ،هيستروسكوپي وIVF انجام مي گيرد كه با كليه امكانات ،‌جديدترين تجهيزات و كادري مجرب سعي در فراهم آوردن محيطي آرام و صميمي جهت ارائه بهترين خدمات به مراجعين محترم دارد .
 
مراجعين محترم همچنين مي توانند همه روزه از ساعت 8 الي 12 ظهر به صورت مستقيم با شماره 48993204 تماس گرفته و سوالات خود را در ارتباط با مسايل ناباروري به صورت تلفني با مشاورين بخش IVF مطرح نمايند.