PAYAMBARAN HOSPITAL PROFESSIONAL AND SPECIALIZED

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران  درزمینی به مساحت 27000 مترمربع با زیر بنای 33000 مترمربع درسال 1368 هجری شمسی پی ریزی گردید و در سال 1379 هجری شمسی مورد بهره برداری قرارگرفت.این بیمارستان را مرحوم آيت الله آقاي حاج سيد جواد آل علي شاهرودي " قدس سره " به نيت كسب رضاي حق و خدمت به خلق پي نهاد و سر انجام در سن 69سالگي درسال 1377به ديدارمعبودش شتافت خداوند اورا غريق رحمت خويش ساخته وبا اجدادطاهرينش محشور فرمايد.


پیام ریاست
خداوند منان را شاکریم که فرصتی در اختیار ما قرار داده تا گوشه ای کوچک از آلام مردمان دریادل سرزمینی بزرگ را مرهم گذار باشیم.
خود را در بارگاه احدیت مسئول می دانیم که برای دل های دردمند مردمان مهربان این سامان پناهگاهی درخور باشیم .
خود را متعهد می دانیم که سلامت تک تک ایرانیان را پاس بداریم و تلاش کنیم تا وضعیت سلامت جسمی و روانی مردمان این کشور پهناور ارتقا یابد.
چشم انداز بیمارستان این است که در آینده ای نزدیک به این اهداف دست یابد:
- خوشنام ترين بيمارستان ارائه دهنده مراقبت‌هاي درماني  با بالاترين استانداردها به بيماران
- پيشتاز استفاده از فناوري‌هاي نوين در خدمات درماني
- موفق‌ترين مركز درزمينه‌ي كاهش‌عفونت‌هاي بيمارستاني دربيمارستان‌هاي‌سطح كشور
- برترين بيمارستان در بين بيمارستان‌هاي بخش خصوصي در جهت دوستدار ايمني
ما بر آنيم تا با تکیه بر الطاف الهی و با بهره مندی از حاذق ترين پزشكان متخصص و فوق تخصص و كاركنان متخصص، مجرب و ارزشمند خود به ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی با عالي ترين کیفیت در سطوح فوق تخصصی و تخصصی پرداخته و با آموزش و پژوهشهاي بالینی کاربردی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه و نسل آینده نقش مؤثر و سازنده ای داشته باشیم. این مرکز درصدد است تا بر پایه مديريت دانايي محور و بر اساس علم و فناوری روز به عنوان بيمارستان برتر در خدمات درمانی در سطح کشور و منطقه شناخته شود.

مهندس سید محمود آل علی
ریاست شورای عالی ریاست بیمارستان پیامبران